II etap Konkursu - 27 marca

• 21 marca 2019

27 marca 2019 r. o godz. 12.00 przeprowadzono II etap XII edycji Ogólnopolskiego Konkursu wiedzy o Kazimierzu Wielkim i Jego Czasach.

Zgodnie z regulaminem Konkursu, w II etapie rywalizowali najlepsi uczniowie wyłonieni w swoich szkołach, którzy zmierzyli się z uczestnikami z innych szkół i miast. Uczniowie będą pisali testy w 4 ośrodkach: Bochnia, Bydgoszcz, Warszawa, Wrocław.

W finale, który odbędzie się 10 kwietnia 2019 r. na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy spotka się 18 najlepszych uczennic i uczniów, po 2 zwycięzców z każdego ośrodka, oraz 10 najlepszych z listy rankingowej. O tym kto otrzymał kwalifikację do Finału dowiecie się najpóźniej w środę 3 kwietnia 2019 r. Trzymamy kciuki za wszystkich uczestników!

Uniwersytet Kazimierza Wielkiego
Ogólnopolski Konkurs wiedzy o Kazimierzu Wielkim i jego czasach