Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Kazimierzu Wielkim i Jego Czasach
13. edycja zawieszona do odwołania! 13. edycja zawieszona do odwołania!

13. edycja zawieszona do odwołania!

W trosce o bezpieczeństwo i zdrowie uczniów, nauczycieli oraz wszystkich osób zaangażowanych w ramach Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Kazimierzu Wielkim i Jego Czasach, w związku z rozprzestrzenianiem się Koronawirusa SARS-Cov-2 Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy zawiesza tegoroczną 13. edycję Konkursu do odwołania.

Oznacza to, że II etap okręgowy Konkursu nie tylko nie odbędzie się 18 marca 2020 r., ale i nie nastąpi to w ciągu najbliższych dwóch miesięcy. W najbliższym możliwym czasie Komitet Główny Konkursu przedstawi stanowisko władz Uczelni dotyczące dalszego przebiegu Konkursu - przede wszystkim wyjaśnienie czy jest możliwa zmiana harmonogramu tegorocznej edycji.

W przypadku odwołania tegorocznej edycji wszystkie zainteresowane osoby zostaną o tym powiadomione niezwłocznie.